Профнастил

Чому купити профнастил в м. Київ вигідно? Для споживачів вітчизняний профнастил від виробника означає більш привабливу ціну, оперативну доставку і додаткові гарантії. Якщо ви вже вивчили всі «за» і «проти» і переконалися в тому, що перші більше і профнастил вас не підведе, робіть замовлення і готуйтеся до роботи на об'єкті. Покрівельний або стіновий профнастил від виробника підходящої товщини і відтінку прибуде вчасно.

Металочерепиця 

Металочерепиця в Києві підходить для облаштування дахів самих різних конфігурацій. Даний покрівельний матеріал з успіхом використовується для перекриття покрівлі будівель різного призначення - від приватних будинків до промислових споруд. Не боїться ні сонця, ні дощу, ні морозу, металочерепиця в Києві та інших містах сьогодні прикрашає приватні особняки, школи, торгові центри та інші будівлі.

Сендвіч панелі

Сендвіч-панелі являють собою тришарову конструкцію, що складається з двох металевих обшивок з двох сторін, між якими знаходиться шар конструкційно-ізоляційного утеплювача. Поздовжні кромки панелей виготовлені у вигляді елементів замкового з'єднання: з одного боку паз, а з іншого виступ, утворений сталевий обшивкою і служить для з'єднання панелей в одну систему. Виготовляються відповідно до технічних умов.

Доборні елементи

А ви не забули добрати всі необхідні добірні елементи для покрівлі та фасаду? Захистити будівлю від дощу і снігу, а також зробити естетично привабливими всі стики, отвори і монтажні шви дозволяють спеціальні комплектуючі добірні елементи покрівлі та фасаду. У м. Київ, як і інших українських містах, сьогодні велика увага приділяється не тільки технічним характеристикам будівель, але й естетиці.

Водостічні системи

Як контролювати погоду? Купити водостічні системи. Лужиці навколо будинку, гірлянди бурульок, сирі стіни, що просів і розтрісканий фундамент - всі ці неприємності загрожують будівлі, якщо вчасно не встановити водостічні системи. Цей важливий елемент архітектурної будови відіграє велику функціональну і естетичну роль. Тому будь-який забудовник, повинен купити водостічні системи.

Комплектуючи

Купуємо кращі саморізи для металоконструкцій. Щоб не довелося зупиняти будівельні роботи в самому їх розпалі, уважно ставитеся до такого елементу, як комплектуючі профільованого метала. Існують певні правила розрахунку потрібного їх кількості, тому довірте цю роботу майстру, щоб потім не шкодувати через іржаві патьоків або зірваних вітром листів металочерепиці або профнастилу.

КАРКАСПРОФІЛЬ - досвідчена компанія, існуюча на ринку виробництва профнастилу з 2008 року. За цей проміжок часу підприємство стало одним з найбільших заводів поряд з широко відомими компаніями. Налагоджені стабільні взаємовигідні партнерські відносини з багатьма промисловими підприємствами, торговими організаціями, фірмами, які перебувають як в Україні, так і за її межами.

Дізнайтеся більше...

ЗАМОВИТИ ПРОДУКЦІЮ:

  • (044) 369-51-91
  • (067) 371-41-17
  • (050) 370-41-17
  • (073) 050-09-77